Ανακοίνωση: Επισκεφθείτε μας στην εκθεση DENTALexpo 2024!
Με χαρά σας ανακοινώνουμε τη συμμετοχή μας στην επερχόμενη Έκθεση DENTALexpo 2024 που θα πραγματοποιηθεί από τις 31 Μαΐου έως τις 2 Ιουνίου στο MEC Παιανίας.
Σας προσκαλούμε να μας επισκεφθείτε στο περίπτερο B20 , όπου θα έχετε την ευκαιρία να εξερευνήσετε τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας. Η ομάδα μας θα είναι εκεί για να σας εξυπηρετήσει, να απαντήσει σε ερωτήσεις και να μοιραστεί μαζί σας τις τελευταίες εξελίξεις στον κλάδο μας.
![](/datafiles/image/DENTAL%20EXPO%202024.jpg)
Αυτή είναι μια εξαιρετική ευκαιρία να συναντηθούμε από κοντά και να σας ενημερώσουμε για τα νέα προϊόντα και υπηρεσίες που προσφέρουμε. Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε εκεί!
![](/datafiles/image/DENTAL%202024%20logo.jpg)
|